Povídka: Strach, boj, láska, přátelství. ...Clik...
Blogem měsíce dubna se stává *Deni*
Prosím o hlas ....Clik.... (Jako Ell-i)
Projekt: Píšeme pro Vás ...Zapiš se...

Moje představa romantiky :)

18. března 2013 v 19:16 | Ell-i |  Povídky bez začátku a bez konce ♥
Rozhlížela jsem se kolem dokola. Nikde jsem ho neviděla a to jsme byli domluveni, že tu na mě bude čekat. Postavila jsem se na špičky, abych lépe viděla. Znovu jsem se přesvědčila, že na mě zapomněl. U stánku s pivem jsem zahlédla jeho kamarády. ,,Ty by o něm mohli něco vědět," pomyslela jsem si. Zkrátila jsem si cestu přes parket. Rukama jsem si prorážela cestu. Tancující do mě neomaleně vráželi. Konečně jsem byla u stánku.
,,Thomasi, neviděl jsi Franka?" zaťukala jsem na rameno jednoho z jeho nejepších kamarádu. Očividtě jsem ho vyrušila. Věnoval se sličné blondýně a velkým výstřihem.
,,Myslím, že šel někam tam," ukázal rukou za stánek s občerstvením a dál se věnoval té slečně. Divila jsem se. Co by tam dělal? Sám? Raději jsem se šla hned přesvědčit. Nestávalo se, že by na mě zapomněl. Prostor za stánky osvětlovali jen mírné paprsky, které sem dopadali z pódia. Rozhlížela jsem a má tvář se zastavila, když jsem spatřila dvojici lidí, kteří si povídali. Poznala jsem, že je to Frank. Dívka, která mu dělala společnost byla blízko něho. Zasněně mu hleděla do očí a hltala každé slovo, které vyšlo z jeho úst. Když si slečna všimla, že už z daleka nejsou sami, nepochopitelně skočila Frankovi kolem ramen a začala ho líbat. Do teď jsem si myslela, že je to mezi nimi neviné, ale te%d mi moc ublížil. Ranil mé city. Jako by mi teď ukázal kolik mám chyb a vryzil mi nůž do srdce. Raději jsem se rychle otočila a utíkala pryč.
,,Co to děláš?" odstrčil ji.
,,Ale no tak, neříkej, že si nemyslel na to samé," svůdně se usmála a hladila ho po tváři.
,,To tedy nemyslel," odhodil ji dlaň a utíkal za mnou: ,,Elíí!!" volal na mě. Neslyšela jsem ho a chtěla zmizet. Chtěla jsem se ztratit, někam daleko, kde by mě nanašel. Kde bych zapomněla na něj. Na to ponížení, které mi způsobil. Cítila jsem, že se blíží, slyšela jsem jeho kroky čím dál blíž.
,,Stůj!" chytil mě za paži a otočil obličejem k sobě.
,,Nesahej na mě!" vytrhla jsem se mu. Nechtěla jsem čekat na jěho vysvětlení. Viděla jsem až moc. Nepotřebovala jsem k tomu žádný komentář.
,,Já s ní nechtěl nic mít. To ona se na mě nesmyslně vrhla," pokoušel se mě uklidnit.
,,Víš, mě je to úplně jedno. Mezi námi stejně nic nebylo. Máš možnost dělat si co chceš," snažila jsem se na sobě neprojevit slabost.
,,Ty víš, že tě miluju. Jenom tebe, nikoho jiného!!" zvýrazňoval svá slova zvýšeným hlasem.
,,Tohle si říkej někomu jinému. Já tě nenávidím. Tolik si mi ublížil! Nesnáším tě, nesnáším!" nevydržela jsem tíhu situace a vylila si na něj svůj vztek. Pevně mi stiskl ruku, zajel mi rukou do vlasů a začal vášnivě líbat. Nejdříve jsem se zdráhala, ale po chvíli jsem propadla kouzlu jeho polibků. Byli tak opravdové, vášnivé a cítila jsem z nich velkou lásku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Katy Katy | Web | 19. března 2013 v 9:48 | Reagovat

Hííííí, hezkéééé :))

2 Kami Kami | Web | 19. března 2013 v 20:47 | Reagovat

úžasně napsané:-)

3 ter-d ter-d | Web | 20. března 2013 v 16:07 | Reagovat

Jsi nápaditá, je to hezky.. co hezky, je to úžasně napsané :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama